Rafał Celej

Adwokat, Partner

Członek Izby Adwokackiej w Warszawie, posiada dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe, w tym ponad siedmioletnie doświadczenie transakcyjne. Do niedawna współpracował z jedną z największych kancelarii prawnych na świecie, jako członek zespołu Fuzji i Przejęć oraz Private Equity. Współprowadził również program wspierający prawnie start-upy oraz polskich młodych przedsiębiorców.

 

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z fuzjami oraz przejęciami, private equity, venture capital, ładem korporacyjnym, restrukturyzacjami, finansami korporacyjnymi oraz finansowaniem kapitałowym.

 

Ponadto doradza klientom w szerokim spektrum zagadnień, w tym strategii biznesowej, sprawach finansowych, sprawach związanych z ładem korporacyjnym, oraz wszelkich typach transakcji na udziałach i aktywach (zarówno w sektorze publicznym i prywatnym), połączeniami, wykupie menadżerskim i lewarowanym, joint venture, transakcjami zbycia i innymi formami restrukturyzacji podmiotów, a także świadczy bieżącą pomoc w sprawach związanych z prawem spółek i prawem handlowym.

 

Rafał Celej jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz London School of Economics (LLM). Rafał Celej jest również doktorantem w katedrze Prawa Handlowego Uniwersytetu Warszawskiego.

 

 

Pracuje w języku polskim oraz angielskim.

ul. Mikołaja Kopernika 32 lok. 5
00-336 Warszawa

+48 22 400 62 04
r.celej@kondrackicelej.pl

square-linkedin-256