Rafał Celej

Uprawnienia

Adwokat (Izba Adwokacka w Warszawie)

Wykształcenie

• Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, 2008
• London School of Economics (LLM), 2009
• Szkoła Prawa Brytyjskiego University of Cambrigde, 2009

Specjalizacje

Venture Capital, Fuzje i przejęcia, Start-upy i nowe technologie

Języki

polski, angielski

Doradza wiodącym polskim i międzynarodowym funduszom venture capital i private equity oraz spółkom technologicznym w szerokim spektrum zagadnień związanych z prawem spółek i prawem handlowym, w szczególności, przy inwestycjach venture capital, wyjściach z inwestycji oraz fuzjach i przejęciach.

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z fuzjami oraz przejęciami oraz transakcjami venture capital i private equity, jak również z ładem korporacyjnym, restrukturyzacjami, finansami korporacyjnymi oraz finansowaniem kapitałowym. Ponadto, doradza klientom we wszelkich typach transakcji na udziałach i aktywach, połączeniami, wykupie menadżerskim i lewarowanym, joint venture, transakcjami zbycia i innymi formami restrukturyzacji podmiotów, a także świadczy bieżącą pomoc w sprawach związanych z prawem spółek i prawem handlowym.

W 2018 roku, został wyróżniony nagrodzą specjalną w prestiżowym konkursie „Rising Starts” organizowanym przez wydawnictwo Wolters Kluwer oraz dziennik Gazeta Prawna.

Jest wielokrotnym gościem i prelegentem konferencji poświęconych nowym technologiom oraz rynkowi venture capital w Polsce, takich jak LSE Polish Economic Forum (Londyn), Poland 2.0 (Londyn), European Startup Days (Katowice), Venture Days (Gdańsk), czy Wolves Summit.

Zespół

Przemysław Karolak

Adam Domański

Karolina Piotrowska-Andryszczyk

Arkadiusz Klejnowski

Katarzyna Szczepańska

Łukasz Naściuk

Justyna Bartoszek

Klaudia Prusinowska

Joanna Stolarek

Dołącz do nas

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV na adres biuro@kondrackicelej.pl