Arkadiusz Klejnowski

Uprawnienia

Adwokat (Izba Adwokacka w Warszawie)

Wykształcenie

• Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, 2015
• Studia podyplomowe prawa własności intelektualnej w IP Centrum im. H. Grocjusza, 2017

Specjalizacje

Venture Capital, Fuzje i przejęcia, Bieżąca obsługa korporacyjna, Start-up i nowe technologie, Własność intelektualna

Języki

polski, angielski

Doradza wiodącym polskim i międzynarodowym funduszom venture capital oraz spółkom technologicznym w szerokim spektrum zagadnień związanych z prawem spółek i prawem handlowym, w szczególności, przy inwestycjach venture capital, wyjściach z inwestycji oraz fuzjach i przejęciach.

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z fuzjami oraz przejęciami oraz transakcjami venture capital, jak również z ładem korporacyjnym, finansowaniem dłużnym oraz programami motywacyjnymi (ESOP). Ponadto, doradza klientom we wszelkich typach transakcji na udziałach i aktywach, joint venture, transakcjami zbycia i innymi formami restrukturyzacji podmiotów, a także świadczy bieżącą pomoc w sprawach związanych z prawem spółek, prawem handlowym oraz prawem IT i własności intelektualnej.

Zanim dołączył do zespołu, zajmował się transakcjami VC w warszawskiej kancelarii oraz wcześniej pracował amerykańskiej kancelarii zajmującej się transakcjami na rynku VC, w tym w szczególności obejmującymi inwestycje w spółki z okręgu CEE przez inwestorów z Doliny Krzemowej.

Zespół

Przemysław Karolak

Adam Domański

Karolina Piotrowska-Andryszczyk

Katarzyna Szczepańska

Łukasz Naściuk

Justyna Bartoszek

Klaudia Prusinowska

Joanna Stolarek

Dołącz do nas

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV na adres biuro@kondrackicelej.pl